نحوه بسته بندی اثاثیه منزل :

اولین مراحل اسباب کشی بسته بندی اثاثیه منزل می باشد . اگر کار بسته بندی اثاثیه به درستی و حرفه ای صورت بگیرد در زمان اسباب کشی بدون هیچ مشکلی به مقصد مورد نظرتان خواهید رسید . هیچ فردی دوست ندارد که اسباب و وسایل منزلشان به هنگام بسته بندی آسیب ببیند و گم شوند اینجاست که اهمیت بسته بندی لوازم و وسایل سالم رسیدن بار به محل مورد نظر مشخص خواهد شد .

شرکت اسباب کشی در اصفهان توانسته در زمینه اسباب کشی و خصوصا بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان بسیار موفق عمل کند و انتظارات مشتریان را برآورده کنند . از این جهت این شرکت آماده خدمت رسانی تخصصی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان می باشد .تا شما برای بسته بندی اثاثیه منزلتان دچار مشکل شوید . چرا که بسته بندی وسایل منزل مانند دیگر کارها تخصص دارد و فرد باید تخصص کافی را داشته باشد . تا با بهترین روش اثاثیه منزل را انجام دهد .

روش بسته بندی و حمل اثاثیه منزل برای جابجایی و حمل و نقل آن به نوع بار و اثاثیه منزل شما بستگی دارد و برای همین موضوع متفاوت است ولی برای اینکه بسته بندی اثاثیه منزل انجام شود ، بهتر است کار را به دست افراد یا گروهی متخصص برای بسته بندی بسپارید تا درست انجام شود و به خاطر اینکه تجربه کافی دارند احتمال آسیب دیدگی اثاثیه را کاهش خواهند داد .

شرکت باربری در اصفهان با داشتن تجربه و سابقه درخشان در زمینه بسته بندی وحمل اثاثیه منزل در اصفهان آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد .

نکاتی برای بسته بندی حرفه ای اثاثیه :

باید در بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان از وسایل کوچک شروع کنید و از آن دسته وسایلی که مورد احتیاج بیشتری قرار دارد بسته بندی کنید .

باید حتما بعد از بسته بندی نام وسایل را روی کارتن ها یادداشت کنید این کار را بر روی برچسب انجام دهید محتویات داخل کارتن را بنویسید و بعد روی کارتن بچسبانید . این کار را بر روی خود کارتن انجام ندهید .

یک کارتن را با و سایل سنگین پر نکنید چرا که ممکن است کارتن پاره شوند .و همچنین امکان دارد در هنگام جابجایی بار و اسباب کشی ، افرادی که کار باربری را انجام می دهند دچار مشکل بشوند .

وسایل سنگین را همیشه در کف کارتن ها قرار دهید و وسایل سبک دیگر را بر روی آنها بگذارید .

وسایل شکستنی و بزرگ را با ضربه گیر بسته بندی کنید و سپس داخل کارتن قرار دهید .

برای بسته بندی وسایل شکستنی حتما بر روی کارتن ها بنویسید “مواظب باشید شکستنی است” این کار می تواند در حفظ وسایل حساس شما بسیار تاثیرگذار باشد .

بسته بندی ظروف چینی و لوازم شکستنی :

در اسباب کشی حساس ترین بخش های بسته بندی لوازم شکستنی و یا ظروف چینی می باشد که برای بسته بندی آنها باید دقت لازم را داشته باشید . بهتر است هر ظرف را جداگانه از هم بسته بندی کنید .

برای هر بسته بندی ظروف می توانید از روزنامه و یا حتی لباس و نایلون استفاده کنید . باید هر ظرف را جداگانه بسته بندی کنید و با دقت در کارتن قرار دهید تا بر روی یکدیگر نیفتند چرا که احتمال شکستنی ظروف بالا می رود .

کف کارتن های ظروف چینی یک تکه ضربه گیر قرار دهید تا در هنگام قرار گیری روی زمین آسیب نبینند .

در زیر کارتن ها را با چسب های مخصوص و بزرگ کاملا محکم کنید و اگر نیاز باشد دوبار از چسب برای اینکار استفاده کنید . و بر روی هر کارتن برچسب مخصوص قرار دهید و بنویسید مربوط به کدام قسمت می باشد .