جابجایی اثاثیه در اصفهان مثل لوازم منزل و اداری به سایر شهرها از جمله کارهای سخت و زمان بر حساب می شود . یکی از راه های مناسب برای جابه جایی اثاثیه در اصفهان دریافت خدمات شرکت های حمل و نقل می باشد . از خدمات این شرکت ها می توان به بسته بندی اثاثیه و لوازم ، جابه جایی با وسایل نقلیه استاندارد و … اشاره کرد . و ارائخ بیمه نامه معتبر از دیگر خدمات شرکت حمل و نقل می باشد .

جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان باید به شکل درست و اصولی ، با حداقل میزان خسارت و آسیب وارد شده به وسایل در فرآیند حمل و نقل انجام شود . و خوشبختانه با تاسیس و فعالیت شرکت های خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل توانسته است دغدغه های موجود در این زمینه را برطرف کند .

حمل بار و اثاثیه منزل در اصفهان

حمل و نقل کالا و اثاثیه کاری بسیار دشوار است و نیاز به تخصص و تجربه دارد . ممکن است افراد زیادی در طول سال درگیر حمل اثاثیه منزل باشند که اگر با دقت انجام نشود موجب آسیب دیدن وسایل می شود .  ممکن است برخی از افراد به علت وقت کافی برای بسته بندی و جابه جایی اثاثیه نداشته باشند . بهترین راه کار سپردن کار حمل و نقل به شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل می باشد .

امروزه شرکت های باربری زیادی در استان اصفهان با جذب پرسنل و آموزش دیده توانسته اند مشکلات موجود در زمینه حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه منزل را حل کنند و با رعایت اصول ضروری و به منظور کاهش خسارات حمل و نقل های درون شهری و برون شهری از بروز صدمات ناشی از جابجایی پیشگیری نمایند .

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

نرخ کرایه برحسب فاکتور های مختلفی محاسبه می شود . هزینه های جابجایی و حمل ونقل اثاثیه منزل موضوعی بسیار مهم و قابل توجه به شمار می آید و این هزینه ها طبق قیمت های اعلام شده از سمت اتحادیه باربری بوده و بسته به نوع بار ، وزن بار ، تعداد کارگر ، وسیله نقلیه مورد استفاده در باربری ، تعداد طبقات ، نوع بسته بندی و مسافت مورد نظر کاملا متفاوت خواهد بود .

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

سخت ترین مراحل اولیه کار حمل و نقل اثاثیه و لوازم اداری بسته بندی وسایل می باشد . به ویژه اگر اثاثیه منزل جزء وسایل حساس و شکستنی است که بسته بندی آن نیاز به دقت زیادی دارد . از خدمات یک شرکت حمل و نقل بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری به روش استاندارد می باشد . شرکت ما از انواع تجهیزات بسته بندی از قبلی کارتن های کوچک و بزرگ چند لایه ، پلاستیک حباب دار و عایق های ضربه گیر برای بسته بندی وسایل بهره می برند .