بسته بندی و حمل یخچال ساید در اصفهان

جابجایی و حمل یخچال ساید بای ساید یکی از وسایل ضروری و مهم در هنگام اسباب کشی در اصفهان می باشد که باید خیلی مراقبت کنید و چون همراه با فریزر می باشند حمل آن بسیار دشوار است و چون این مدل از یخچال ها قیمت بسیار بالایی دارند برای جابجایی حتما از شرکت اسباب کشی در اصفهان کمک و راهنمایی بگیرید . چون این شرکت ها کارگران متخصص و با تجربه در این زمینه دارند و بدون اینکه ضربه ای به یخچال شما وارد شود با خیال آسوده آن را جابجا می کنند .

آن ها بعد از خارج کردن مواد از یخچال با یک دستمال یا حوله تمیز آن را تمیز می کنند بعد از تمیز کردن یخچال فریزر خود می توانید آن را با استفاده از نوار چسب و یا اگر یخچال قل دارد درب آن را محکم می کنند تا هنگام جابجایی در باز نشود و باعث آسیب رسیدن به بدنه و یا لوازم ان نشود .

برای جابجایی یخچال فریزر خود آن را از داخل پریز برق خارج نمایید و سیم آن را جمع کنید تا به آن اسیبی وارد نشود . باید حتما قبل از اینکه یخچال را جابجا کنید سایز درب ورودی ها را اندازه گیری کنید سپس از یک نوار اندازه گیری ارتفاع و عرض و عمق یخچال را اندازه گیری کنید .

جابجایی یخچال ساید بای ساید بصورت ایستاده

شما می توانید یخچال خودتان را بصورت ایستاده حمل کنید . اصلا نباید یخچال را به صورت افقی جابجا کنید زیرا باعث می شود روغنی که در کمپرسورهای داخل لوله های خنک کننده گاز وجود دارد ریخته شود و باعث خراب شدن یخچال می شود برای همین تا حد امکان از خواباندن و کج نمودن یخچال جلوگیری کنید و آن را صاف و ایستاده حمل نمایید .

یک روش حمل و نقل یخچال فریزر این هست که درب بدنه آن را خارج کنید البته باید توجه کنید که این کار توسط افراد متخصص بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان باید انجام شود . باعث می شود وزن یخچال کمتر شود برای حمل درب یخچال می توانید آن را جداگانه حمل نمایید . و بعد از آن برای نصب درب یخچال از کارشناس فنی کمک بگیرید .

جدا کردن تمامی قطعات اضافی و جانبی یخچال ساید

باید وسایل و لوازم جانبی یخچال را از هم جدا کنید مثل قفسه ها ، کشوها و سایر قطعات دیگر باعث می شود که حمل و نقل به آسانی انجام شود اگر مایل نبودید که درب یخچال را جدا کنید لازم است که چسب های مخصوص برای محکم کردن درب یخچال استفاده نمایید تا هنگام حمل و نقل آن توسط خود و سایر کارگران اسباب کشی آسیب یا خط به ان وارد نشود .

کمک گرفتن از دستگاه چرخ دستی

به دلیل سنگین بودن یخچال یکی از راه هایی جابجایی استفاده از چرخ دستی است که یخچال را داخل آن قرار می دهند تا به راحتی قابل انتقال و جابجایی باشد این کار برای بالا بردی از راه پله ها بسیار مناسب است .

جابجایی یخچال توسط کمربندهای مخصوص حمل بار

برای جابجایی حمل اثاثیه منزل در اصفهان یکی از روش های که مناسب جابجایی یخچال ساید بای ساید است کمربندهای مخصوص که بیشتر توسط شرکت های باربری استفاده می شود و کارگران اسباب کشی یخچال ها را با خود حمل می کنند . این کمربندها از آسیب رسیدن به کمر و مفاصل جلوگیری می کند و همچنین از یخچال محافظت می کند تا صدمه ای نبیند .