خدمات اسباب کشی در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان خدمات بسیار زیادی دارد .

اولین چیزی که در اسباب کشی در اصفهان به فکر هر کس میرسد کارگر حمل اثاثیه منزل هست

کارگران باید دارایویژگی های بدنی بسیار خوب و بالایی باشند . باید دارای ذهنی خلاق و باز باشد . مثلا به وسایل سنگین و بد شکل فکر کند تا خدایی نکرده وسایل به در و دیوار برخورد نکند و خساراتی به ساختمان جدید یا قدیمی وارد نکند . این کارگر باید دارای تخصص هم باشد چرا که نیروی بدنی زیاد و خوب کافی نیست و ممکن است شخص کارگر ناشی باشد و فقط زور الکی میزند و سر انجام خرابی به بار می آید .

پس برای حمل اثاثیه منزل در مشتاق بار اصفهان باید بهترین انتخاب ها باشد .

بسته بندی بعد از کارگر مهم ترین جز اسباب کش هست

داشتن بسته بندی های اصولی و محکم کاری هست که هر کسی نمی تواند انجام بدهد پس چه بهتر که این کار را به کاردان متخصص حمل اثاثیه منزل بسپارید .

کارگران مشتاق بار متخصص در این زمینه هستند و همینجور با تجربه بالا به طور مثال اسباب و ظروف شکستنی را بین کاغذهای مخصوصی که همراه خود دارند میپیچند و طوری داخل کارتن ها چیدمان میکنند که در زمان حمل و نقل حتی کوچکترین ذره ای جابه جایی سالم به مقصد برسد .

همینطور راه کارهایی برای جابه جا کردن وسایل سنگینی مثل گاوصندوق ، پیانو و یا در کل سرویس های چوبی بهترین ایده ، یعنی تیرهای چوبی دارند و یا حتی استفاده از سرسره برای سر دادن وسایل سنگین از پله ها دارند .

وسایل الکتریکی دارای سیم های طویلی هستند که همیشه با پیچ و تاب دادن آن ها در هم باعث قطعی اون ها می شویم  پس بهتر است سیم این وسایل را یا داخل نایلون های سلفونی بگذاریم و یا حتی سافون پیچ کنیم که از سیم این وسایل محافظت شود .

کارتون های که برای اسباب کشی مناسب تر است

کارتن مناسب برای باربری در اصفهان و یا هر کلان شهر دیگر باید حتما 5 لایه باشد چرا که از لحاظ استحکام و ضخامت برای اسباب کشی مناسب تر است . و در هنگام حمل اثاثیه منزل احتمال باز شدن و یا پارگی کارتن به صفر میرسد . کارتن با لایه های متفاوتی در بازار های روز وجود دارد . برای مثال کارتن های 4 لایه 5 لایه و غیره که مناسب ترین این مدل ها 5 لایه هستند . البته برای صرفه جویی در هزینه ها می توانید از کارتن های میوه که در میوه فروشی ها هست استفاده کنید .

وسیله نقلیه در خدمات اسباب کشی و باربری در اصفهان

اولین قدم مدارک این رانندگان هست که تمامی رانندگان مشتاق بار دارای گواهی نامه های معتبر هستند و دارای مهارت در امر رانندگی و از تجربه لازم برخوردارند .

در شرکت اسباب کشی در اصفهان انواع وسیله برای مکان های مختلف حتی بین شهری وجود دارد از وانت و نیسان گرفته تا کامیون و جرثقیل برای ساختمان های طبقه ای و مسافت های  بین شهری .

برای حمل اثاثیه منزل های چند طبقه باید از جرثقیل استفاده کرد که این بهترین خدمات باربری در اصفهان هست که توسط مشتاق بار ارائه می شود.

دومین وسیله کامیون های بزرگ و جادار هستش برای فاصله های دور و شهر به شهر که این وسیله بهترین انتخاب برای حمل اثاثیه منزل از اصفهان به هرجای دیگر هست .

وسیله دیگر که بیشتر برای مکان های حقوقی کاربرد دارد . وانت نیسان هست که به دلیل کمیه وسایل میشود از این وسیله استفاده کرد .