انتخاب ماشین حمل بار در اصفهان

یکی از مراحل مهم در باربری حرفه ای انتخاب ماشین حمل بار و باربری در اصفهان می باشد . باید به فاکتور های مختلفی توجه نمایید از جمله سالم بودن آنها ، ظرفیت آنها و موارد دیگر …

باید بدانید که از میان انواع ماشین های حمل بار ، مستقیما روی سرعت و قیمت حمل بار بین شهری و درون شهری نیز تاثیر می گذارد .

انواع ماشین های حمل بار در اصفهان

انواع ماشین های حمل بار به 3 دسته تقسیم می شوند :

1 – ماشین باربری کوچک و سبک مانند وانت ، وانت پراید و وانت پیکان .

2 – ماشین حمل بار نیمه سنگین مانند کامیون ، خاور ، هیوندا ، ماشین باربری ایسوز

3 – ماشین حمل بار سنگین مانند تریلی ، ترانزیت ، ده تن ، کفی ، ترانزیت یخچالی ، 20 تن ، چادری سه محور ، کمپرسی و تریلی تانکر فاو

انواع ماشین های حمل بار در انتخاب ماشین باربری و حمل بار بین شهری

1 – ماشین حمل بار کامیونت

در امور اسباب کشی در اصفهان در منازل و اثاثیه با حجم بالا در انتخاب ماشین باربری در اصفهان و حمل بار ، کامیونت یا کامیون پر استفاده ترین وسیله نقلیه است . و همچنین کامیونت در انواع ماشین های حمل بار یکی از مطمئن ترین ماشین ها برای حمل بار و باربری است . کامیونت برای حمل بار بین شهری یا درون شهری می تواند از 1 تا 12 تن بار را در خود جای دهد . این نوع ماشین حمل بار دارای اتاق های مسقف و موکت شده می باشد .

کامیونت در مدل های مسقف ابعاد خاصی دارند که متناسب با حجم بار می باشند . ارتفاع کابین از سطح زمین باید در حد استانداردی باشد تا بارگیری و حمل بار انجام شود . برای اسباب کشی از ماشین باربری ایسوز ، هیوندا و خاور بنز 608 استفاده می شود .

2 – ماشین باربری وانت بار – اتاق دار و بدون اتاق

باید بدانید که وانت یا وانت بار از وسایل نقلیه باری کوچک و پرکاربرد برای حمل وسایل با وزن کم و اندازه کوچک است . این ماشین ها در انواع ماشین های حمل بار بیشتر برای حمل بار درون شهری کاربرد دارند تا حمل بار بین شهری . ظریفیت این وسیله 100 کیلو الی 4 تن است . وانت بار به دلیل استهلاک پایین ، قیمت مناسب و زیاد بودن قطعات در انتخاب ماشین باربری بیشتر مورد استقبال همشهرریان قرار می گیرد .

3 – حمل بار با نیسان بار

در میان انواع ماشین های حمل بار جز وسیله های میان رده حمل و نقل است که برای جابجایی بار با حجم سبک تا حدودی سنگین استفاده می شود . نیسان بار تفاوت های قابل ملاحظه ای نسبت به وانت در انتخاب ماشین باربری و حمل بار دارد .

به صرفه ، سریع و مطمئن است
حجم بالاتری نسبت به وانت جابجا می کند .
علاوه بر باربری درون شهری برای باربری و حمل بار بین شهری هم می توان از آن استفاده کرد