نرخ باربری و تعرفه باربری در شرکت حمل و نقل

بیشتر شرکت های حمل و نقل داراری نرخ باربری و اسباب کشی مشخصی هستند که از قبل به مشتری اعلام می کنند . هزینه باربری نسبت به خدماتی که شرکت باربری به شما ارائه می دهد متفاوت است . از جمله خدمات تاثیر گذار بر هزینه باربری عبارتند از :

  • نوع ماشین برای حمل لوازم

کامیونت ، کامیون ، وانت بار و هر وسیله که برای اسباب کشی استفاده شود ، هزینه به همراه دارد . نرخ باربری اثاث منزل با توجه به بزرگی و کوچکی وسیله حمل و نقل سنجیده می شود .

هزینه باربری با وانت بار بسیار کمتر از نرخ باربری با کامیون است . برای کاهش هزینه باربری با توجه به حجم اثاث منزل از وسیله نقلیه مناسب استفاده کنید .

  • قیمت کارگر اسباب کشی

نرخ کارگران برای 3 ساعت اول ثابت است و برای هر ساعت اضافی ، مبلغ دستمزد افزایش پیدا می کند . افرادی که در طبقات بالای آپارتمان زندگی می کنند همیشه باید هزینه بیشتر نسبت به طبقات پرداخت کنند .

هزینه کارگر اسباب کشی برای حمل لوازم بسیار بزرگ در هر طبقه افزایش پیدا می کند . و هزینه باربری برای حمل بار با بیش از 10 متر پیاده روی هم مشمول پرداخت مبلغ اضافی است .

  • مسافت مبدا و مقصد

هزینه باربری با توجه به مسافت مکان قبلی و محل جدید محاسبه می شود و هرچه فاصله دو مکان طولانی تر باشد ، زمان بیشتری را باید برای رسیدن به محل جدید صرف کرد . و نیز این زمان در ساعات کار کارگر اسباب کشی حساب خواهد شد و دوری راه و ترافیک و هر مشکل دیگری در هزینه باربری حساب خواهد شد .

  • خدمات وابسته با اسباب کشی

باز و بستن لوستر ها و هر نوع خدمات اضافی می تواند هزینه باربری را بیشتر کند .اگر نیاز داشتید که شرکت بابری بسته بندی اثاث منزل را نیز انجام دهد بهتر است از قبل هماهنگ کنید .

شما باید هزینه اضافی برای کارتن ها و جعبه های بسته بندی پرداهت کنید .

انتخاب وسیله نقلیه برای کاهش هزینه باربری

اگر میخواهید حمل اثاثیه منزل را خودتان بر عهد بگیرید . در نگاه اول این کار بسایر مقرون به صرفه می باشد ولی باید برخی از مشکلات را نیز در نظر بگیرید . تهیه ماشین حمل لوازم ، نوسان نرخ بنزین ، اجاره خاور برای حمل بار و بسیاری از هزینه های کوچک و بزرگ که باید پرداخت کنید .

هزینه های زیادی وجود دارد ولی با درخواست وسیله مناسب از شرکت باربری می توانید هزینه ها را کاهش دهید و برای کاهش هزینه ها از وسیله مناسب استفاده کنید .

همانطور که می دانید کرایه کردن وانت بار ارزان تر است ولی وانت بار نمی تواند همه لوازم بزرگ و کوچک خانواده را در خود جای دهد . برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه باربری و اسباب کشی از وانت بار استفاده می کنند و کرایه 3 یا 4 بار حمل بار را می پردازند.

کاهش هزینه باربری با بسته بندی

هزینه باربری تا حد زیادی کاهش پیدا می کند اگر اثاثیه منزل ر به درستی بسته بندی کنید تا فضای کمتری را اشغال کند هر چه قدر بسته های کمتری داشته باشید ، زمان اسباب کشی کمتر خواهد شد .

برای کاهش هزینه باربری باید بسته بندی لوازم را از قبل انجام دهید . به این ترتیب آرامش بیشتری دارید و می توانید با دقت بسته بندی لوازم را انجام دهید و برای بسته بندی به کارتن های کوچک و بزرگ زیادی نیاز دارید .

از سوپر مارکت محل یا فروشگاه های لوازم خانگی ، کارتن های اضافی را خریداری کنید . برخی از فروشگاه ها بدون دریافت پول کارتن های خالی را در اختیارتان می گذارند و برخی با تخفیف بسیار مناسبی جعبه ها را می فروشند .

باید بدانید که برای کاهش هزینه ها از کارتن های بی کیفیت و نازک استفاده نکنید باید کارتن ها ضخیم و محکم و استاندارد باشد .

بسته بندی لوازم منزل یک کار بسیار مهم است که باید با دقت انجام شود و کوتاهی در این زمینه باعث می شود بهای شکستن وسایل و آسیب احتمالی به لوازم خانه شود .

برای کاهش هزینه ها از دوستان و فامیل کمک بگیرید برخی از خانواده ها کارتن های محکم را برای بسته بندی برای دفعات بعدی نگه می دارند اگر دوستانتان یا فامیل به تازگی نقل مکان کرده اند ، حتما کارتن های محکمی را هنوز در جایی نگهداری می کنند .