نکات طلایی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

1 – چرا اسباب کشی بین شهری ؟

هر کسی بنا به دلایلی یا شخصی یا شغلی یا انتقال کاری که بهش میخوره مجبور میشود با خانواده اسباب کشی کند و اسباب کشی در اصفهان به هر شهری برای اون فرد ضروری میشود و نیاز به یک شرکت باربری در اصفهان می شود .

2 – انتخاب یک شرکت باربری در اصفهان و یا بین شهری :

ما ممکن است این شرکت ها را از تبلیغات تلویزیونی یا پلاکارت های سطح شهر و یا برچسب های روی دیوار شهر انتخاب کنیم ولی چون ما آنها را نمیشناسیم بهتر است برای این کار از کسانی که قبلا این کار را انجام دادن و تجربه کافی دارند سوال و پرسش کنیم .

3 – بسته بندی مناسب توسط شرکت ما :

اولین کار این هست که باید بسته بندی درستی داشته باشیم که می توانیم خودمان انجام دهیم و یا از طرف سایت ما می توانید کارگر مناسب انتخاب کنید که در هر دو صورت باید نکاتی را در نظر داشته باشید .

4 – انتخاب کارتن اسباب کشی در اصفهان :

برای اسباب کشی به منزل یا شهر جدید نیاز به کارتن داریم برای این کار به کارتن های چند لایه نیاز داریم کارتن های 5 لایه بهترین و مناسب ترین هستند . چون هم از لحاظ قیمتی و هم تعداد لایه های بالایی مناسب هستند و مناسب اسباب کشی در اصفهان و یا شهرستان های دیگر هست و می توانید خیال خوتان را راحت کنید .

اگر به فکر کم کردن هزینه هایتان هستید می توانید از محل زندگیتان از همسایه های کاسبتون مخصوصا سوپری ها کارتن های که نیاز دارید را به صورت رایگان بگیرید .

5 – بسته بندی به روش خودمان :

برای این مدل بسته بندی ظروف باید از برگه های حباب دار استفاده کنید یا کاغذهای باطله از روزنامه فروشی ها تهیه کنیم و ازش استفاده کنیم برای بسته بندی و یا می توانید از حوله های دستی کوچک یا بزرگ استفاده کنید برای پیچیدن وسایلتون در آن ها و بعد به ترتیب وسایل سالن ، اتاق بچه و … شروع کنید .

7 – انتخاب کارگر اسباب کشی :

بهترین اسباب کشی در اصفهان که شما می توانید بهش اعتماد کنید و از آنها کمک بگیرید چون با وسایل شما مانند وسایل خودشان رفتار می کنند . و همین طور بهترین کارگر ها را در زمینه باربری در اصفهان را دارند ، جدای از اینها با تجربه ترین هستند .

8 – بهترین کارگران چه ویژگی های دارند ؟

از لحاظ فیزیکی هیکل قابل قبولی داشته باشند چون اسباب کشی کار هر کسی نیست ، خلاق و دارای ذهن باز باشند چون یک سری از وسایل نیاز به زور زدن های الکی ندارند .

9 – بسته بندی به روش اصفهان باربری :

اگر خودتان وقت بسته بندی کردن را ندارید به کارگران ما بسپارید . کارگران اسباب کشی ما وسایل شما را از صفر تا صد ، به صورت اصولی و درست بسته بندی می کنند و بعد چیدمان منظم و اصولی را برطبق اولویت در نظر می گیرند .

علاوه بر پیاده سازی وسایل شما در مقصد و وقته حمل وسایل اولویت را رعایت می کنند . یعنی هنگام سوارسازی وسایل سنگین را در آخر بارگیری می کنند و همینطور در وقت پیاده کردن وسایل اول وسایل سنگین را پیاده می کنند .

10 – انتخاب خانه مناسب و راننده مناسب :

باید از قبل خانه مناسب را انتخاب کرده باشید و تمام تمیز کاری هایش را انجام داده باشید که مشکل برای نقل مکان دیگر نداشته باشید . شما باید باربری خودتان را از شهر مبدا انتخاب کنید چون اگر از شهر مقصد انتخاب کنید هزینه دوبرابری روی دوش شما گذاشته می شود .