بیشتر افراد برای کاهش هزینه اسباب کشی خودشان دست به کار می شوند . ولی به نظرتان در مجموع به سود آنها خواهد بود یا به ضرر آنها که بستگی به عوامل زیادی دارد .از جمله مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید اول از همه بحث بسته بندی است که اگر رعایت نشود وسایل شکستنی قطعا آسیب می بیند .

دومین مسئله بحث جابجایی اثاثیه سنگین است که اگر توسط کارگر حمل اسباب کشی آموزش دیده انجام نشود منجر به خسارت های جبران ناپذیری می شود . اصولا این کار را توسط وانت بار انجام می شود که به دلیل فضای کم وانت تعداد دفعات جا به جایی بیشتر و میزان احتمال خسارت نیز بیشتر خواهد بود .

هزینه اسباب کشی در اصفهان :

هزینه ها اسباب کشی در اصفهان طبق خدماتی که مشتریان از شرکت می خواهند متفاوت است قبل از انجام کار باید هزینه ها به صورت کامل در اختیار مشتریان قرار گیرد .

برخی از این خدماتن عبارتند از :

1 – نوع ماشین استفاده شده برای حمل اثاث منزل مثل نیسان ، وانت بار، کامیون

2 – تعداد طبقات

3 – حجم اجسام مورد نظر برای حمل و نقل

4 – هزینه بسته بندی اسباب منزل ، باز و بستن لوسترها

5 – مسافت مبدا و مقصد : هزینه حمل اثاثیه با توجه به محل فعلی و محل مورد نظر محاسبه می شود . و هر چه فاصله دورتر باشد هزینه نیز بیشتر است .

کاهش قیمت اسباب کشی در اصفهان

1 – کاهش حجم وسایل : با کمتر بودن وسایل قیمت اسباب کشی کمتر می شود چون هر چه حجم وسایل و اثاثیه بیشتر باشد همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد از تعداد کارگر و ساعات کاری گرفته تا مواد مصرفی برای بسته بندی و حمل بار برای کمک به کاهش هزینه ها ، برای کاهش آن بهتر است وسایلی که قدیمی است و کاربردی برای شما ندارد را بفروشید و هزینه اثا کشی را پرداخت کنید .

2 – کاهش هزینه با بسته بندی وسایل : بهتر است وسایل خودتان را بسته بندی کنید برای کاهش قیمت هزینه ها اگر این کار را به درستی انجام دهید ، علاوه بر اینکه فضای کمتری اشغال می کند و تعداد دفعات نیاز به وسیله حمل و نقل کمتر می شود .نوع و حجم اثاثیه در هر خانه ای متفاوت است و باعث تفاوت در مقدار لوازم بسته بندی اثاثیه می شود .

– استفاده از وسیله حمل و نقل مناسب : با توجه به نوع وسیله ای که برای حمل وسایل استفاده می شود هزینه های اسباب کشی متغیر خواهد بود . استفاده از ماشین های مخصوص حمل بار با نیسان یا وانت تفاوت دارد و همچنین تعداد دفعات استفاده از آن نیز باعث تغییرات قیمت خواهد بود .