انتخاب دقیق داشتن برای کارتن های مخصوص اسباب کشی منزل در اصفهان

کارتن های مناسب باید حداقل 5 لایه باشند تا در زمان باربری و اسباب کشی وسایل پاره یا از بین نرود .

کارتن با لایه های مختلفی در بازار وجود دارد ولی باربری در اصفهان و حمل اثاثیه مشتاق بار در اصفهان بهترین خدمات را ارائه می دهد . اون 5 لایه است جهت اینکه احتمال پاره شدن این مدل کارتن بسیار کم هست در صرفه جویی کارتن نقش بسیار مهمی دارد .

کارتن مناسب با مقدار باری که قصد داریم جابه جا کنیم

حتما باید کارتنی انتخاب کنیم که برحسب میزان باری که داریم برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان متناسب باشد که مبادا در بین راه از بین برود و یا اینقدر سنگین شود که نتوانیم بلند کنیم این کارتن ها اندازه های بزرگ متوسط و کوچک دارد .که شما می توانید در بازار و یا حتی در مشتاق بار خریداری کنید و بهترین استفاده را از این کارتن ها بکنید .

برای باربری و اسباب کشی در اصفهان خرید کارتن های استاندارد بسیار حائز اهمیت است

برای اسباب کشی استاندارد بودن کارتن ها بسیار مهم است چرا که استاندارد یعنی محکم بودن یعنی اندازه مناسب با وزن وسایل که خیلی مهم هستند مثلا اگر وسایل ما بیش از حد سنگین باشند و کارتن ها را پر کنیم اول از همه که نمیشود بلند کرد چنین وسیله ای را برای اسباب کشی و دوم اینکه حتی اگر بلند هم شود امکان صد در صدی وجود دارد که قسمت ته کارتن باز بشود و وسایل بشکند .

همینطور بسته بندی های استاندارد در حمل اثاثیه در اصفهان و در کارتن های استاندارد به آسیب ندیدن وسایل در طی باربری اصفهان و یا بین شهری کمک موثری دارد. این کارتن ها از ضربه ، حرارت ، رطوبت و غیره جلوگیری میکند و نمی گذارد وسایل ما از بین برود .

این کارتن ها برای چه وسایلی کاربرد دارد

برای لوازم حساس و شکستنی که در آشپزخانه وجود دارد

برای کتاب هایی که در قفسه های کتاب خانه ها وجود دارد

برای موادغذایی هایی که در یخچال ها قرار دارد از جمله میوه ، سبزی های یخ زده ، گوشت و غیره

وسایل تزئینی و دکوری داخل قفسه ها

وسایل تزئینی و قیمتی داخل سالن

بسته بندی لباس های داخل کمد

رخت خواب ها از جمله بالشت و تشک و …

بسته بندی کفش ها .

در مشتاق بار این نوع کارتن ها به شما فروخته می شود که در باربری اصفهان و مخصوصا بین شهری حمل اثاثیه را خیلی راحت تر می کند .