حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار |moshtaghbar

عنوان کدام لوازم در اسباب کشی بیشترین آسیب را میبینند
نویسنده نرگس مظاهری
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1000
مدت زمان مطالعه 10دقیقه

فهرست مطالب:

10 توصیه مهم در حمل# لوازم در اسباب کشی بیشترین آسیب را میبینند!

مراحل آماده سازی بسته بندی وسایل شکستنی در  حمل  اثاثیه منزل در اصفهان:

مرحله ی اول نوشتن فهرستی از وسایل شکستنی منزل:

مرحله ی دوم تهیه ی لوازم ضروری دربسته بندی  حمل  اثاثیه  منزل دراصفهان:

مرحله سوم شامل جابه جایی و نحوهی قرار گرفتن در خودرو:

قاعده ی بسته بندی ظروف آرکوپال ها، چینی ها وکریستال ها:

مهم ترین نکات بسته بندی ظرف های  شکستنی آشپزخانه:

فهرست تصاویر:

شکل  1حمل  اثاثیه منزل در اصفهان

شکل  2 حمل  اثاثیه منزل دراصفهان

 

10 توصیه مهم در حمل# لوازم در اسباب کشی بیشترین آسیب را میبینند!

مراحل آماده سازی بسته بندی وسایل شکستنی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

مهم ترین وسایلی که در منزل کاربری روزانه دارند ظروف هستند. تا کارگران در حمل اثاثیه منزل دراصفهان رعایت بیشتری کنند. امروزه استفاده از این ظروف با جنس های مختلف بیشتر هم شده. که اسیبی به آنها وارد نشود. ولی به طور کلی یکسری قوانین در نحوه ی بسته بندی یا حمل این وسایل وجود دارد.مشتاق بار (moshtaghbar) به این نکات اشاره میکند. ظرف های چینی و آرکوپال و جنس های ظریفی که آسیب پذیر هستند باید در پارچه های مخصوص پیچیده شوند. سعی کنید پلاستیک های حباب داری که ضخیم هستند را برای نگهداری از ظروفتان قرار دهید. تا عایق و ضد ضربه ای برای ظروف باشند. کارتن هایی را که چسب زده ای آماده کنید. دقت شود که سالم و بدون هیچ پاره شدگی باشد. ولی نکته ی مهم در حمل اثاثیه منزل در اصفهان این است که چگونه باید از این وسایل محافظت کنیم.

مرحله ی اول نوشتن فهرستی از وسایل شکستنی حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

در حمل اثاثیه منزل دراصفهان رعایت یکسری اصول ضروری است. ابتدا به تمام وسایل منزلتان نگاه کنید. کدام یک هم ظریف و هم شکستنی هستند؟ همه ی وسایل را با ویژگی های حساسی که دارند یادداشت کنید. شروع به اولویت بندی کنید و یکسری از لوازم غیر ضروری را دور بریزید تا منزل جدیدتان پر از وسایل اضافی نشود. دقت کنید تا وسایل ارزشمند و شکستنی که ارزش بسته بندی دارند را قید کنید. تا  از آسیب های احتمالی انها را حفظ کنید. دردسر بسته بندی های ضروری را بکشید. به شکل 1 حمل اثاثیه منزل دراصفهان مراجعه کنید که به این مطلب اشاره کرده.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار
حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار

شکل 1حمل  اثاثیه منزل در اصفهان

مرحله ی دوم تهیه ی لوازم ضروری دربسته بندی حمل اثاثیه منزل دراصفهان:

شما نیازمند تعدادی برچسب احتیاط کنید وسایل شکستنی یا یک ماژیک هستید. moshtaghbar دربسته بندی وسایلتان بسیار خبره و ماهر است. اینگونه خودتان یا فردی که برای حمل وسایلتان درخواست داده اید. از نوع بسته بندی میفهمد باید احتیاط لازم را در حمل آنها به کار گیرد. در ابعاد متوسط و بزرگ که بتوان به راحتی وسایل حمل اثاثیه منزل در اصفهان را جابه جا کرد. یکسری چسب های بزرگ و یهن نواری تهیه کنید. تا دورتا دور کارتن ها و کف آن را چسب بزنید تا احیانا در حمل پاره نشود و وسایل بی خطر حمل شوند. کارتن های محکم و بی نقصی تهیه کنید. کار حمل را با شرکت باربری مشتاق بار با خیال راحت انجام دهید.

مرحله سوم شامل حمل اثاثیه منزل در اصفهان نحوه چیدمان در خودرو:

کارتن های حمل اثاثیه منزل دراصفهان را طوری بلند کنید که دستانتان انتهای کارتن را بپوشاند. و یکی یکی بدون اینکه کارتن ها را روی هم قرار دهید. شروع به انتقال آنها از منزل به داخل ماشین کنید. بسته به فصل و مسافتی که باید لوازمتان حمل شود. ماشینی سقفدار یا بدون آن را سفارش دهید. پس از قرار دادن وسایل سنگین میزها و صندلی ها داخل خودر لازم است وسایل شکستنی چیده شوند. زیر میزها و صندلی ها را خالی نگذارید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان کار آسانی است. همیشه بدانید باید فضا های خالی را کاملا پر کنید تا فضای خالی بین وسایلتان نباشد. اینگونه وسایل اجازه حرکت و جابه جایی ندارند. پس از فضای زیر صندلی و میز استفاده کنید و وسایل حساس را قرار دهید.

قاعده ی بسته بندی ظروف آرکوپال ها، چینی ها وکریستال ها:

دراول باید لیوان ها و ظرف غذاخوری و ظروف سرو غذا را از هم جدا کنید. حمل اثاثیه منزل دراصفهان با رعایت قواعد بسته بندی آسوده خاطرخواهید بود.  به سایز ظروف دقت کنید. سعی کنید هر کدام را داخل یکی از گزینه ها. البته داخل کارتن ها را پوشال بگذارید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان این کار را می پذیرد. شکستنی است را بگذارید. ظروف را داخل یکدیگر قرار دهید. از بزرگ تا کوچک و همه طرف آنها را بپوشانید تا عایق شوند.  لیوان ها رو صاف داخل ظروف بگذارید. داخل هر کدام کمی فوم بگدارید تا نشکنند. حتی اینکار از بهم خوردن ظروف و لب پر شدن آنها جلوگیری میکند. حتی میتوانید با کارتن ها یک جداکننده بسازد. شکل 2 حمل اثاثیه منزل دراصفهان را مشاهده کنید.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار
حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار

شکل 2  حمل  اثاثیه منزل دراصفهان

مهم ترین نکات بسته بندی ظرف های  شکستنی آشپزخانه:

به طور خلاصه بهتر استدر حمل  ظروف ارزشمند منزل را به نحوه ی زیر بسته بندی کنید.

  • قرار دادن پارچه های ضخیم یا کاغذ ها بین وسایل حمل اثاثیه منزل دراصفهان.
  • خرید کارتن های متوسط و محکم مخصوص اسباب کشی از شرکت های معتبر باربری مشتاق بار(moshtaghbar)
  • یکسری ضد ضربه مثل پلاستیک حبابی یا چسب و غیره.
  • و بر روی کارتن ها یا یا برچسب یا خودکار لحاظ کنید وسیله داخل کارتن حساس است

نیروهای خدماتی حمل اثاثیه منزل در اصفهان با روش ها اصولی و تجهیزاتشان این کار را انجام دهند. لازم به ذکر است که باید در بسته بندی این وسایل احتیاط لازم را به عمل آورید.  تا در حمل آنها از مکانی به مقصد جدیدتان آسیبی و خسارتی به شما وارد نشود. هر موقع که لازم میدانید میتوانید روی باربری حساب باز کنید. تا از نیروهای ماهر و آموزش دیده بهره مند شوید.