حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | مشتاق بار | moshtaghbar

 

عنوان همه چیز راجع به حمل اثاثیه منزل که باید بدانید
نویسنده نرگس مظاهری
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1030
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب:

همه چیز راجع به حمل اثاثیه منزل  که باید بدانید

نکات  بسیار مهم در جابه جایی صحیح  اثاثیه منزل:

10 نکته ی بسیار ضروری دربسته بندی وسایل منزل:

انواع خودرو ها برای حمل اثاثیه منزل :

نحوه و مزایای چیدمان اصولی لوازم منزل در ماشین حمل اثاثیه منزل  :

فهرست تصاویر:

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان

 

همه چیز راجع به حمل اثاثیه منزل در اصفهان که باید بدانید

نکات  بسیار مهم در جابه جایی صحیح  اثاثیه منزل:

درمراحل حمل اثاثیه منزل در اصفهان باید دقت کنید که لوازم منزل در خودرو حمل بار به چه صورت چیده میشود. این مورد اهمیت بسیاری دارد، چه زمانی که شخصا اسباب کشی کنید وچه زمانی که از شرکت های باربری معتبر استفاده میکنید. باید در چیدن وسایل دقت به خرج  داد تا بدون هیچ گونه آسیب دیدگی  حمل اسباب به خوبی پایان برسانید. اگرموارد زیر را رعایت نکنیم. آسیب زیادی به وسایل وارد می شود وخستگی حاصل از اسباب کشی برای ما چندین برابرخواهد شد. پس تجربه بدی از اسباب کشی در خاطر ما خواهد ماند. همکاری با مراکزمعتبر حمل اثاثیه منزل واستفاده از خدماتی که برای بیمه بار ارائه می کنند. این اطمینان را به شما می دهد که با خیال راحت تری اسباب کشی کنید. در ادامه ی این مقاله با مشتاق بار (moshtaghbar)  همراه باشید.

10 نکته ی بسیار ضروری دربسته بندی وسایل منزل:

اگرکارتن وسایلتان را نگه داشته اید، بهتراست ازهمان ها برای بسته بندی وآماده سازی لوازمتان استفاده کنید. درغیراین صورت حتما کارتن های مقاوم مخصوص اسباب کشی هستند، چسب، طناب وغیره. از باربری های معتبر تهیه کنید.اگر می خواهید وسایل شکستنی را بسته بندی کنید اول آنها را دریک روزنامه یا پلاستیک های حباب داربگذارید. سپس ته کارتن را با کاغذ باطله بپوشانید تا از آنها در برابر ضربه های احتمالی جلوگیری شود.  نباید با برداشتن یک اثاثیه، بقیه لوازم روی یکدیگربیافتد، سعی کنید تا حد امکان موارد ذکرشده را رعایت کنید. مبلمان و اثاثیه را فشرده بار نکنید وماشین باربری را متناسب با میزان بار خود انتخاب کنید. برای جلوگیری ازهرگونه مشکل، هنگام چینش اثاثیه در خودرویک روش اصولی واستاندارد تعریف شده است. همانطور که این موضوع در شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان هم قابل مشاهده هست.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

انواع خودرو ها برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان :

یکی از موارد مهم دراسباب کشی، خودرو است. برای بهترین انتخاب باید نوع و حجم باررا در نظر بگیرید. انواع لوازم را با ابعاد وحجم های مختلف ازنقطه ای به نقطه دیگر جابه جا می کنند. که خودروهای سواری وباربرسنگین مختلفی دارند از جمله:

  1. حمل اثاثیه منزل اصفهان با ماشین های سبک مانند وانت پراید، وانت پیکان و وانت نیسان
  2. اسباب کشی با ماشین های نیمه سنگین مانند کامیون های مختلف، ایسوزو، هیوندا، خاور، کامیونت

همه خودرو های مشتاق بار (moshtaghbar)  در دو مدل چادر دار یا مسقف و روباز، درامراسباب کشی استفاده می شوند. نکته بعدی، محل مبدا و مقصد دراسباب کشی است. مسافت بین مبدا و مقصد، درانتخاب نوع خودرو حمل اثاثیه منزل در اصفهان موثراست. اگر مسافت بیشتر بودمثلا از شهری به شهر دیگر بهتراست از ماشین های اسباب کشی سنگین استفاده شود. اگرفاصله کوتاه است، ماشین های کوچکتر انتخاب مناسب تری هستند. ساعت وزمان اسباب کشی، ازگزینه های دیگر درانتخاب نوع ماشین باربری است. درساعات اوج ترافیک، خودروهای سنگین حمل اثاثیه منزل اصفهان با محدودیت های ترافیکی مواجه هستند . یکی دیگراز موارد انتخاب خودروی حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، فصلی که برای حمل اثاثیه خودانتخاب کرده اید. در فصل بارندگی از خودروهای مسقف و درفصول گرم ازخودروی روبازاستفاده کنید. در شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان میتوانید حمل اثاثیه منزل اصفهان را ببینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نحوه و مزایای چیدمان اصولی لوازم منزل در ماشین حمل اثاثیه منزل اصفهان  :

چیدمان اصولی اثاثیه در خودرو باربری می‌تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد.نحوه ی چینش وسایل سنگین و سبک در ماشین های حمل اثاثیه منزل اصفهان طوری باشد که وزن وسایل در خودرو به طور مساوی تقسیم شود. این نکته خصوصا درحمل اثاثیه منزل در اصفهان بسیاراهمیت دارد. زیرا درجاده‌ها ممکن است ماشین در دست‌انداز بیافتد، بنابراین باید از ایمن بودن چیدمان مبلمان و اثاثیه اطمینان حاصل کرد. وسایل سنگین مانند: یخچال، ماشین لباس شویی، گاز برای جلوگیری از ضربه دیدگی این وسایل از پتوهای ضخیم استفاده کنید. این وسایل را درآخر کامیون نزدیک اتاق راننده قرار دهید. سعی کنید از کارتن های هم اندازه استفاده کند در این صورت کارگران باربر کمتر در رفت وآمد هستند. اینکار به کاهش زمان باربری کمک میکند. بنابراین هزینه ی کمتری هم می پردازید.

همچنین چیدن درست و اصولی لوازمتان در ماشین حمل و نقل مشتاق بار (moshtaghbar)  باعث بالا رفتن سرعت کارگران در خالی کردن لوازم و وسایل می شود.لوازم بلند ترمثل مبلمان ها، بخش های جدا شده تخت ها، میزها و صندلی هاو.. این وسایل را دو طرف ماشین حمل اثاثیه منزل اصفهان قراربدهید.