حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار | moshtaghbar

عنوان مقاله کدام لوازم در اسباب کشی بیشترین آسیب را میبینند
دپارتمارن اوج شید
نویسنده زهرا بهرامی
تعداد کلمات 850
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

وسایل شکستنی که در اسباب کشی اسیب می بینند

وسایل و اثار هنری اسیب پذیر در حمل اثاثیه

وسایل بزرگ که ممکن است اسیب ببینند

فهرست تصاویر

شکل 1حمل اثاثیه منزل

شکل 2حمل اثاثیه منزل

همانطور که می دانید حمل اثاثیه منزل در اصفهان در فصل تابستان پرطرفدار تر است. و مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد. حال که کم کم به فصل سرما و زمستان نزدیک می شویم. تعداد حمل اثاثیه منزل دراصفهان هم بیشتر می شود. حال ما باید بدانیم در فرایند جابه جایی وسایل و اسباب کشی چه وسایلی حساس تر هستند. امکان اسیب رسیدن به کدام وسایل نسبت به بقیه بیشتر است. و چگونه باید ایمنی این وسایل را تضمین کرد. اینها سوالاتی است که قبل از بسته بندی وسایل برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان باید از خود بپرسید. و نحوه صحیح بسته بندی وسایل حساس را یاد گرفته و بکار بگیرید.

متاسفانه افرادی هستند که خود، کار بسته بندی وسایل را بدون انکه اموزش دیده باشند انجام می دهند. و بر این باور هستند که بسته بندی وسایل کار سختی نیست .و هرکسی از عهده ان بر می اید. اما این یک اشتباه بزرگ است که انجام دادن ان باعث می شود اسیب زیادی به وسایلتان وارد شود. در مرحله اول برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان به شما توصیه می کنم. بسته بندی وسایل خود را به دست افراد متخصص در شرکت های باربری و اتوبار مثل مشتاق بار moshtaghbar بسپارید. تا بسته بندی وسایلتان و حمل اثاثیه منزل در اصفهان به بهترین نحو انجام شود.

وسایل شکستنی که در اسباب کشی اسیب می بینند

لیوان ها: یکی از وسایلی که در فرایند حمل اثاثیه منزل در اصفهان بیشترین اسیب می بینند لیوان ها هستند. لیوان ها به دلیل اینکه اغلب از جنس شیشه یا چینی هستند از حساس ترین وسایل به شمار می آیند. دلیل دیگر اینکه اغلب لیوان ها در حین حمل اثاثیه منزل دراصفهان به دلیل شکل هندسی شان حرکت می کنند. و با برخورد به یکدیگر باعث شکستن هم میشوند. راه پیشگیری از این مشکل این است که لیوان هارا درون کاغذ یا پارچه ایی بپیچید. و بعد از ان داخل کارتن های کوچک بگذارید تا فضای حرکت کردن نداشته باشند.شکل 1: حمل اثاثیه منزل  در اصفهان را نشان می دهد.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان مشتاق بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل  در اصفهان

آباژورها یا چراغ های خواب : چراغ ها یا آباژور ها غالبا وسایل بزرگی در حمل اثاثیه منزل دراصفهان هستند. که این امر بسته بندی انهارا تا حدودی سخت کرده است. گرد بودن و همچنین حساس بودن ان ها به ضربه باعث اسیب پذیری هرچه بیشتر انها شده است. بسته بندی صحیح این وسایل در حمل اثاثیه منزل در اصفهان توسط مشتاق بار moshtaghbar به این صورت است. آباژور یا چراغ را درون پلاستیک های حبابدار یا کاغذ بپیچید. این کار را به صورتی انجام دهید که چیزی از اباژور بیرون نماند. سپس اباژور را درون کارتنی متناسب با اندازه اش قرار دهید. و بعد از ان محفظه باقیمانده از کارتن را با کاغذ یا پارچه پر کنید. تا به اباژور مجال حرکت کردن در حین جابه جایی را ندهید.

وسایل و اثار هنری اسیب پذیر در حمل اثاثیه

تابلو های نقاشی،تابلو فرش ها: در حین حمل اثاثیه منزل در اصفهان ممکن است تابلوهای نقاشی شکسته شوند یا بعضی از انها پاره شوند. همچنین اگر تابلو فرش دارید اگر به خوبی بسته بندی نکنید. امکان دارد که یا کثیق شود یا پاره شود. حال برای جلوگیری از به وجود امدن این مشکل باید این وسایل را به درستی بسته بندی کرد. بهتراست این تابلو ها را با پارچه ایی به طور کامل بپوشانیم و سپس درون نایلونی بزرگ قرار دهیم. و انهارا به درستی در ماشین حمل بار برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان قرار دهیم. اینه ها  را در یک کارتن صاف و تخت قرار دهید. قبل از قراردادن اینه ها ان هارا با حوله یا پارچه ایی  به طور کامل بسته بندی کنید. شکل2: حمل اثاثیه منزل  دراصفهان را نشان می دهد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | مشتاق بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل  دراصفهان

وسایل بزرگ که ممکن است اسیب ببینند

به غیراز ظروف اشپزخانه و آثار هنری در حمل اثاثیه منزل در اصفهان وسایل دیگری نیز هستند. که احتمال اسیب دیدن انها وجود دارد. هرچند ممکن است با خود بپرسید که وسایل بزرگ که مشخص هستند و اسیب نمیبینند. اما این وسایل هم اگر به درستی بسته بندی نشوند. در حمل اثاثیه منزل دراصفهان اسیب می بینند.برای مثال تلویزیون را باید به صورتی بسته بندی کرد که صفحه نمایش ان کاملا پوشانده شود. تا از شکستگی یا ایجاد خراش جلوگیری شود.

مبلمان: برای جلوگیری از کثیف شدن پارچه های مبلمان آن ها را با نایلون هایی به طور کامل بسته بندی کنید. تا از ایجاد لکه یا کثیفی بر روی مبلمان جلوگیری کنید.همچنین باید توجه داشته باشید. که هنگام جابه جایی مبلمان در حمل اثاثیه منزل در اصفهان پایه ها یا گوشه ها ان با اجسام سفت یا دیوار برخورد نکند.

وسایل صوتی یا تصویری : برای بسته بندی وسایل صوتی یا تصویری در حمل اثاثیه منزل دراصفهان بهتر است.از کارتن های مخصوص خودشان استفاده کنید. اگر کارتن های خودشان موجود نبود. ان هارا در پارچه یا نایلون بسته بندی کنید. و در کارتن هایی تقریبا هم اندازه با خودشان قرار دهید. اگر محفظه خالی باقی ماند ان را با دستمال یا نایلون پر کنید.

نکته مهم دیگر این است که بهتر است .حمل اثاثیه منزل در اصفهان (مشتاق بار moshtaghbar) را در نیمه اول سال انجام دهید. چراکه نیمه دوم امکان بارندگی و اسیب به وسایل وجود دارد. اما در نیمه اول هوا حالت بهتری دارد. البته نکته مهم این است که در نیمه اول سال نیز باید به این نکته توجه داشته باشیم که وسایل را در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهیم.

برای جلوگیری از اسیب دیدن وسایل هنگام اسباب کشی چه کاری باید انجام داد؟

قبل از اسباب کشی باید وسایل را به صورت کامل بسته بندی کرد.

بهترین زمان برای اسباب کشی چه موقع است؟

بهترین زمان برای حمل اثاثیه منزل نیمه اول سال می باشد.

شیوه صحیح بسته بندی مبلمان چگونه است؟

تمام سطح مبلمان را باید با پارچه یا نایلون بپوشانیم.