حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار | moshtaghbar

عنوان کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان
دپارتمان اوج شید
نویسنده شکوفه هاشمی
تعداد کلمات 1359
زمان مطالعه 13 دقیقه

فهرست مطالب

انواع کارتن هایی که در زمان اسباب کشی منزل به آنها نیاز دارید!

چرا از کارتن های حمل اثاثیه منزل دراصفهان استفاده میکنید؟

خرید کارتن برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان مقرون به صرفه است!

برخی نکات مهم در استفاده از کارتن های اسباب کشی

کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان را چگونه تهیه کنیم؟

در اسباب کشی وسایل را چگونه بسته بندی کنیم؟

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان از کارتن های تازه استفاده کنید!

فهرست تصاویر

شکل 1: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2: حمل اثاثیه منزل دراصفهان

انواع کارتن هایی که در زمان اسباب کشی منزل به آنها نیاز دارید!

در هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان یکی از چیزهایی که بیشتر ازهمه به ان نیاز پیدا میکنید کارتن است. کارتن حمل اثاثیه منزل دراصفهان با کارتن های معمولی متفاوت است. وقتی وسایلتان را جمع آوری میکنید نیاز به یک جعبه یا کارتن برای نظم دادن به آنها دارید. در واقع مهم ترین وسیله برای انجام اسباب کشی کارتن است. اما نکته حائز اهمیت در خرید کارتن جنس آنهاست. کارتن های اسباب کشی باید پنج لایه و مستحکم باشند. مورد دیگر سایز و اندازه کارتن هاست. کارتن ها نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشند. بهتر است انها را در سایز های متوسط تهیه کنید. ممکن است یک وسیله بزرگ تر از کارتن های متوسط شما باشد. به همین دلیل در حمل اثاثیه منزل در اصفهان لازم است تعدادی کارتن بزرگ هم برای احتیاط تهیه کنید.

چرا moshtaghbar از کارتن های حمل اثاثیه منزل دراصفهان استفاده میکند؟

برخی افراد اعتقادی به استفاده از کارتن ندارند. آنها در هر جعبه یا نایلونی که بتوانند وسایلشان را قرار میدهند. حتی عده ای هستند که در پاکت های بزرگ زباله ای اسبابشان را قرار میدهند. اما این کار بسیار اشتباه است. برای حفظ و مراقبت از وسایل مهم ترین عامل بسته بندی صحیح اسباب است. اگر بسته بندی وسایل صحیح نباشد ممکن است دچار خسارت و آسیب شوند. برای مثال برخی وسایل کوچک و شکننده باید درون پتو یا پارچه قرار گیرند و سپس داخل کارتن گذاشته شوند. یا اینکه فضای خالی اطراف انها را در کارتن باید پنبه و کاغذ باطله بپیچید. همچنین در حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوانید برای افزایش ایمنی وسایلتان از ضربه گیرها استفاده کنید. اما در مورد وسایل بزرگ مانند میز و صندلی ها میتوانید اطراف آنها را پلاستیک های حباب دار بپیچید.

خرید کارتن برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان مقرون به صرفه است!

اگر شماقبل ازاسباب کشی مبلغ مشخصی رابرای هزینه های حمل اثاثیه منزل در اصفهان اختصاص دهید. ممکن است در نظر اول به صرفه نباشد. اما اگر کمی فکر کنید متوجه خواهید شد با این کار سود هم خواهید کرد. چرا که اگر این هزینه را پیش از اسباب کشی انجام ندهید. مجبورمیشوید پس از اسباب کشی زیان های وارد شده را جبران کنید. تصور کنید در هنگام اسباب کشی به وسایلتان آسیب وارد شود. علاوه بر هزینه مادی این موضوع شما را بسیار آزرده میکند. چراکه ممکن است مشابه آن وسیله را دیگر نتوانید بیابید یا اینکه با ان کیفیت اولیه یافت نشود. حتی ممکن است هدیه باشد و… علاوه بر اینها کارتن هایی که برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان تهیه میکنید بعدا هم به دردتان خواهد خورد. در ادامه برخی کاربرد های دیگر کارتن های اسباب کشی را به کمک مشتاق بار برایتان تهیه کرده ایم:

  • از کارتن های اسباب کشی میتوانید برای جمع آوری و بسته بندی کتاب هایتان استفاده کنید.
  • همچنین اگر جاکفشی بزرگی در منزلتان ندارید میتوانید به عنوان جاکفشی از آن استفاده کنید. و به کفش هایتان نظم دهید.
  • در هر فصل برخی لباس ها به کل باید جمع آوری شوند و کاربردی ندارند. میتوانید برای جمع اوری انها از کارتن اسباب کشی استفاده کنید.
  • از دیگر کاربردهای کارتن های حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوانید در آشپزخانه نیز استفاده کنید. میتوانید برخی مواد غذایی که بیرون از یخچال نگهداری میکنید را درون آنها قرار دهید.
  • در آشپزخانه برخی ظروف هم هستند که معمولا مورد استفاده قرار نمیگیرند. یا اینکه کاربرد آنها بسیار کم است. میتوانید برای نظم دادن به این دست ظروف، آنها را درون کارتن های حمل اثاثیه منزل دراصفهان قرار دهید.

برخی نکات مهم در استفاده از کارتن های حمل اثاثیه منزل در اصفهان

  • یکی از نکاتی که در مورد استفاده از کارتن های اسباب کشی وجود دارد. این است که نباید وزن کارتن را خیلی سنگین کنید. مثلا اگر ناچار به استفاده از کارتن های اسباب کشی برای حمل کتاب هستید. از کارتن های کوچک تر استفاده کنبد. اما اگر در دسترستان نیست و از کارتن های بزرگ استفاده میکنید بهتر است همه کارتن را پر نکنید. نصف آن را از کتاب پر کرده و مابقی را از وسایل سبک تر پر کنید.
  • اگر در فصل زمستان حمل اثاثیه منزل در اصفهان انجام میدهید احتمال بارش باران وجود دارد. برای جلوگیری از خیس شدن وسایلتان بهتر است پیش از قرار دادن انها داخل کارتن های حمل اثاثیه منزل دراصفهان. وسایل را درون کیسه های زباله قرار دهید سپس درون کارتن بگذارید. مانند شکل 1: حمل اثاثیه منزل در اصفهان.
حمل اثاثیه منزل در اصفهان مشتاق بار

شکل 1: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

  • یکی دیگر از کاربرد های کارتن های اسباب کشی در جمع آوری کارتن های دیگر است. وقتی وسیله ای را خریداری میکنید ممکن است بخواهید کارتن یا جعبه آن را نگهداری کنید. برای اینکه کارتن ها به هم ریخته نباشند. میتوانید کارتن های کوچک تر را درون هم قرار دهید. و به آنها نظم دهید.

کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان را چگونه تهیه کنیم؟

به نظر ساده میرسد اما ممکن است زمان حمل اثاثیه منزل دراصفهان با چالش خرید کارتن روبرو شوید. میتوانید کارتن ها را از مراکز فروش کارتن به صورت عمده تهیه کنید. همچنین اگر کارتن ها را به تعداد بیشتر تهیه کنید احتمالا تخفیف شامل حالتان میشود. اما ممکن است مراکز فروش عمده سراغ نداشته باشید. اما نگران نباشید. مشتاق بار کار را برای شما آسان کرده. خدمات این شرکت بسیار وسیع و گسترده است. moshtaghbar ازمراکز فروش عمده کارتن های اسباب کشی را با بالاترین کیفیت و مقاومت در ارزان ترین قیمت تهیه میکند. همچنین شما میتوانید کارتن های مورد نیازتان را به صورت تفلنی و غیر حضوری سفارش دهید. در ادامه نکاتی درباره حمل اثاثیه منزل در اصفهان و بسته بندی لوازم برایتان تهیه کرده ایم. با ما همراه باشید.

در اسباب کشی وسایل را چگونه بسته بندی کنیم؟

برخی وسایل در خانه وجود دارند که بسیار ارزشمندند. ممکن است آن را از شخصی هدیه گرفته باشید. یا یادگاری باشد و یا اینکه به شما به ارث رسیده باشد. حتی ممکن است وسیله ای باشد که از یکی از دوستانتان قرض گرفته باشید. به هر حال وسایل زیادی وجود دارند که حائز اهمیت و حساس اند. در هنگام حمل اثاثیه منزل دراصفهان این گونه وسایل به شما استرس زیادی وارد میکنند. باید در بسته بندی این وسایل نکات و اصول را رعایت کنید. مثلا برای جمع آوری و قرار دادن بشقاب یا کاسه های شکستنی لازم است. اطرافشان را نایلون های حباب دار بچینید و سپس به صورت افقی درون کارتن قرار دهید. همچنین پیش از اینکه وسایل را در کارتن بچینید کف کارتن پتوی نازکی پهن کنید. به شکل 2: حمل اثاثیه منزل دراصفهان توجه کنید.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان مشتاق بار

شکل 2: حمل اثاثیه منزل دراصفهان

برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان از کارتن های تازه استفاده کنید!

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا با وجود داشتن کارتن به سراغ خرید کارتن جدید برویم. پاسخ این سوال بسیار ساده و بدیهی است. کارتن های تازه دارای چندین لایه هستند. و در میان لایه های آنها فضای خالی به منظور ضربه گیر بودن قرار داده شده است. این فضای خالی پس از یک بار حمل اثاثیه منزل دراصفهان از بین میرود. زیرا وقتی وسیله ای درون کارتن قرار داده میشود به دیواره ها و کف کارتن فشار وارد میکند. همین فشار موجب کم شدن فضای خالی درون کارتن و فشرده شدن لایه ها میشود. این امر مقاومت کارتن را کاهش داده و خاصیت ضربه گیر بودن آن را به مرور از بین میبرد. به همین دلیل است که توصیه مشتاق بار این است.  با moshtaghbar تمام نگرانی هایتان پایان می یابد.

کارتن حمل اثاثیه منزل چگونه باید باشد؟

کارتن اسباب کشی یا کارتن های معمولی فرق دارد و باید 5 لایه و مقاوم باشد.

قیمت کارتن اسباب کشی چقدر است؟

کارتن اسباب کشی بسته به جنس و سایز آن قیمت متفاوتی دارد.

چرا باید کارتن حمل اثاثیه منزل تازه باشد؟

لایه های کارتن دارای فضای خالی به منظور ضربه گیر بودن هستند. وقتی از کارتن استفاده شود فشار های وارد شده باعث میشوند این فضا از بین برود و کارتن ضربه گیر بودنش را از دست بدهد.