حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار | moshtaghbar

عنوان انواع کارتن حمل اثاثیه منزل
نویسنده نرگس مظاهری
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 967
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب:

9 نکته ی مهم در انتخاب #کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

ضرورت بسته بندی صحیح و اصولی وسایل منزلتان:

چه وسایلی را باید در کارتن های ضخیم بسته بندی کنیم:

3 ویژگی مهم کارتن حمل اثاثیه منزل دراصفهان:

انواع و اقسام کارتن های بسته بندی شده برای حمل اثاثیه:

فهرست تصاویر:

شکل 1 حمل اثاثیه در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه دراصفهان

9 نکته ی مهم در انتخاب #کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

به دلیل کارایی زیاد که این کارتن ها در حمل اثاثیه منزل در اصفهان هم کاربرد داشته اند. برای حمل وسایل باید یکسری کارتن تهیه کنید. چون هرچه وسایلتان را در کارتن های محکم قرار دهید احتمال دارد دیدید کمتری دارد. باید بدانید که اولین بار با راین کارتن ها برای حمل وسایل مواد مورد نیاز صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است. جدیدزه کارخانه ها هم در کارتن های محکمی وسایلشان را جا میدهند. انواع جعبه های محکم را برای حمل وسایلشان استفاده می کنید. استفاده ازمشتاق بار (moshtaghbar) این کارتن ها برای آسیب از آسیب رسیدن به وسایلتان پیشنهاد می شود. در حمل وسایل باید از کارتن های محکم و ضعیف استفاده کنید. کارتن های 5 لایه و محکم در اندازه های مختلف برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان دارند. باتوجه به کاربرد آنها در ابعاد مختلف برای جابه جایی وسایل مورد نیاز استفاده کنید قرار بگیرید.

ضرورت بسته بندی صحیح و اصولی وسایل منزلتان:

باید همه وسایل را که برای جبهه اینجا به کارتن های moshtaghbar ضخیم تهیه کرده اید تهیه کنید. در بسته بندی وسایلتان دقیق به خرج دهید تا کارتان بدون نقص پیش برود. یکسری از وسایل بزرگ را نمیتوان برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان در کارتن ها جا داد. لازم است برای این وسایل از وکیوم یا پلاستیک های حباب استفاده کنید. ولی لازم است بدانید که باید همه ی وسایلتان را برای این که از هر نوع آسیبی حفظ شود بسته بندی کنید. این کار واقعا تخصصی است و نیازمند یکسری متخصص متخصص است که به این کار تسلط دارند. ولی به کارتان با امنیت بیشتر انجام می شود. باید بدانید در حمل اثاثیه منزل دراصفهان امنیت وسایلتان به بسته بندی دقیق برمی گرفت. مشتاق بار در این زمنیه ها اماده ی خدمت رسانی به شما است. به شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان نگاه کنید تا بیشتر متوجه شوید.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان مشتاق بار

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

چه وسایلی را باید در کارتن های ضخیم بسته بندی کنیم:

باید بدانید که برای بسته بندی همه ی وسایلتان نیازمند ابعادی متفاوت از کارتن ها هستید. هر باربری را می توانید پیدا کنید که تحت هر شرایطی با چسب های محکمی وسایلتان بسته بندی می کنید. وسایلی از جمله:

  • بسته بندی کیف و کفش
  • بسته بندی ظروف و وسایل آشپزخانه شکستنی و بلور و کریستال درحمل اثاثیه منزل دراصفهان
  • بسته بندی لباس و پالتوو کت و شلوارها
  • بسته بندی مواد و خوراکی های غذا
  • بسته بندی وسایل و آلات موسیقی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

در حمل وسایلتان باید دقت کنید حتماً توجه کنید. تا کارتن ها پارگی ندارند تا به وسایلتان اسیبی وارد نشود.

 3 ویژگی مهم کارتن حمل اثاثیه منزل دراصفهان:

هرچه کارتن هایتان قوی بالا آمد تا قطع شود بهتر است وسایلتان را از هر نوع آسیبی حفظ کنید. کمی به این فکر کنید که وسایلتان را به افراد با تجربه برای بسته بندی بدهید. تا با امکانات بیشتر کار بسته بندی را براتان انجانم بده. این گونه کارتن هایی که مقاومت بالایی دارند می توانند به خوبی وزن وسایل سنگین را تحویل دهند. وسایلتان را به طور منظم و مرتب در کارتن ها جدا کنید تا تخلیه بار وسایلتان کمی آسیب دیده باشد. کارتان راحت تر انجام می شود. انواع ضربه گیرها را که می توانید از باربری ما تهیه کنید. پس سعی کنید از همه ی وسایل موجود استفاده کنید تا کمی کمی به وسایلتان وارد شوید. حتی داخل کارتن ها را امتحان کنید و یا پارچه های ضخیم را استفاده کنید. تا خسارتی در شما وارد نشود. درشکل 2 حمل اثاثیه منزل دراصفهان باید این مورد را ببینید.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان مشتاق بار

شکل 2 حمل  اثاثیه منزل در اصفهان

انواع و اقسام کارتن های بسته بندی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

در منزل انواع اقسام وسایل در ابعاد مختلف را دارید. پس باید سعی کنید از کارتن های مناسب هر کدام در حمل اثاثیه منزل دراصفهان استفاده کنید. تا آسیب کمتر به وسایلتان وارد شود. اینگونه آسیب هایی کمه به وسایلتان وارد میشود کمتر خواهد بود.

  • کارتن های موزی: این کارتن ها مقاومت زیادتری برای بسته بندی وسایل چینی و کریستال دارند. کارتن های موزی برای وسایل آشپزخانه یا وسایل دکوری بسیا مناسب است . برای بسته بندی کتاب هایتان میتوانید از این کارتن های مشتاق بار(moshtaghbar) استفاده کنید.
  • کارتن های بزرگ و مقاوم : این کارتن ها ابعادی متفاوت دارند. ولی برای حمل وسایلتان میتوانید از این کارتن ها استفاده کنید. این کارتن ها به شکل مکعب مربع است و تولید میشوند. برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان این کارت مناسبی است. هم محکم است و هم مقاوم است. این کارتن ها همه منظوره هستند. برای اثاثیه منزل متوسط و بیشتر برای بشته بندی  کالا ها  سنگین کاربرد دارند.
  • کارتن مناسب وسایل حساس و شکستنی : این کارتن ها محکمی است. میتوانید با یکسری برچسب به نشانه ی این که این کارتن شامل وسایل حساس است این را نمایان کنید.
  • کارتن های زون : این کارتن ها برای اشیا شکستنی متوسط و بزرگ کاربری است. برای وسایل اداری کتاب ها و اوراق اداری میتوانید از این نوع کارتن استفاده کنید. بیشتربرای حمل وسایل بانکداری ها و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد.

کارتن موزی مناسب بسته بندی چه وسایلی است؟

وسایل چینی و کریستال

کارتن زون مناسب بسته بندی چه وسایلی است؟

وسایل اداری کتاب ها و اوراق اداری

چه لوازمی را باید در کارتن های ضخیم بسته بندی کنیم؟

ظروف و وسایل آشپزخانه شکستنی و بلور و کریستال