حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار |moshtaghbar

عنوان انواع کارتن حمل اثاثیه منزل
نویسنده نرگس مظاهری
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 963
مدت زمان مطالعه 10دقیقه

فهرست مطالب:

9 نکته ی مهم در انتخاب #کارتن  حمل   اثاثیه   منزل در اصفهان :

ضرورت بسته بندی صحیح و اصولی وسایل منزلتان :

چه وسایلی را باید در کارتن های ضخیم بسته بندی کنیم:

3 ویژگی مهم کارتن  حمل  اثاثیه  منزل   دراصفهان :

انواع و اقسام کارتن های بسته بندی برای حمل اثاثیه :

فهرست تصاویر:

شکل 1 حمل  اثاثیه   منزل در اصفهان

شکل 2  حمل  اثاثیه   منزل در اصفهان

9 نکته ی مهم در انتخاب #کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان!

به دلیل کارایی زیادی که این کارتن ها  دارند درحمل اثاثیه منزل در اصفهان هم کاربرد دارند. برای حمل وسایلتان باید یکسری کارتن تهیه کنید. چون هرچه وسایلتان را در کارتن های محکم قرار دهید احتمال آسیب دیدین کمتری دارد. باید بدانید که اولین با راین کارتن ها برای حمل وسایل مواد صنعتی مورد استفاده بود. امروزه کارخانه ها هم در کارتن های محکمی وسایلشان را جا میدهند. انواع جعبه های محکم را برای حمل وسایلشان استفاده میکنند. استفاده ازمشتاق بار(moshtaghbar) این کارتن ها برای  جلوگیری از  آسیب رسیدن به وسایلتان پیشنهاد میشود. در حمل وسایلتان باید دقت کنید تا از کارتن های محکم و ضخیم استفاده کنید. کارتن های 5 لایه و محکم در اندازه های مختلف برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان دارند. باتوجه به کاربرد آنها در ابعاد مختلف برای جابه جایی وسایل مورد استفاده قرار میگیرد.

ضرورت بسته بندی صحیح و اصولی وسایل منزلتان :

باید تمامی وسایل را که برای جابه جایی آنها نیاز به کارتن های moshtaghbarضخیم دارید تهیه کنید. در بسته بندی وسایلتان دقت به خرج دهید تا کارتان بدون نقص پیش برود. یکسری از وسایل بزرگ را نمیتوان برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان در کارتن ها جا داد. لازم است برای این وسایل از وکیوم یا پلاستیک های حباب دار استفاده می کنند. ولی لازم است بدانید که باید همه ی وسایلتان را برای این که از هر نوع آسیبی حفظ شود بسته بندی کنید. این کار واقعا تخصصی است و نیازمند یکسری افرادی متخصصاست که به این کار تسلط دارند. این کار زمان زیادی از شما میگیرد. و لی به اینکه کارتان با امنیت بیشتری انجام میشود. باید بدانید در حمل اثاثیه منزل دراصفهان امنیت وسایلتان به بسته بندی دقیق برمیگیردد. مشتاق بار در این زمنیه ها اماده ی خدمت رسانی به شما است. به شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان نگاه کنید تا بیشتر متوجه باشید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه دراصفهان | مشتاق بار |moshtaghbar

شکل 1حمل  اثاثیه  منزل در اصفهان

چه وسایلی را باید در کارتن های ضخیم بسته بندی کنیم:

باید بدانید که برای بسته بندی همه ی وسایلتان نیازمند ابعادی مختلف از کارتن ها هستید. هر باربری را میتوانید پیدا کنید که تحت هر شرایطی با چسب های محکمی وسایلتان را بسته بندی میکنند. وسایلی از جمله:

  • بسته بندی کیف و کفش
  • بسته بندی ظروف و وسایل آشپزخانه شکستنی و بلور و کریستال درحمل اثاثیه منزل دراصفهان
  • بسته بندی لباس و پالتوو کت و شلوارها
  • بسته بندی مواد و خوراکی های غذایی
  • بسته بندی وسایل و آلات موسیقی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

دقت کنید در حمل وسایلتان باید حتما توجه کنید تا کارتن ها پارگی نداشته باشد تا به وسایلتان اسیبی وارد نشود.

 3 ویژگی مهم کارتن حمل اثاثیه منزل دراصفهان :

هرچه کارتن هایتان مقاومت بالا تری داشته باشد قطعا بهتر میتوانند وسایلتان را از هر نوع آسیبی حفظ کند. کمی به این فکر کنید که وسایلتان را به افراد با تجربه برای بسته بندی بدهید. تا با امکانات بیشتری کار بسته بندی را براتان انجانم دهد. این گونه کارتن هایی که مقاومت بالایی دارند میتوانند به خوبی وزن وسایلت سنگین را تحمل کنند. وسایلتان را سعی کنید منظم و مرتب در کارتن ها جا دهید تا هنگام تخلیه بار وسایلتان آسیب کمی ببیند. کارتان راحت تر انجام میشود. انواع ضربه گیرها را که میتوانید از باربری  ما تهیه کنید. پس سعی کنید از همه ی وسایل موجود استفاده کنید تا آسیب کمی به وسایلتان وارد شود. حتی داخل کارتن ها را سعی کنید جداکنند و یا پارچه های ضخیم استفاده کنید تا خسارتی در به شما وارد نشود. درشکل 2 حمل اثاثیه منزل در اصفهان باید این مورد را ببینید.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان | مشتاق بار

شکل 2 حمل  اثاثیه منزل در اصفهان

انواع و اقسام کارتن های بسته بندی برای حمل اثاثیه :

در منزل انواع اقسام وسایل در ابعاد مختلف را دارید. پس باید سعی کنید از کارتن های مناسب هر کدام در حمل اثاثیه منزل دراصفهان استفاده کنید. تا آسیب کمتر به وسایلتان وارد شود. اینگونه آسیب هایی کمه به وسایلتان وارد میشود کمتر خواهد بود.

  • کارتن های موزی: این کارتن ها مقاومت زیادتری برای بسته بندی وسایل چینی و کریستال دارند. کارتن های موزی برای وسایل آشپزخانه یا وسایل دکوری بسیا مناسب است . برای بسته بندی کتاب هایتان میتوانید از این کارتن های مشتاق بار(moshtaghbar) استفاده کنید.
  • کارتن های بزرگ و مقاوم : این کارتن ها ابعادی متفاوت دارند ولی برای حمل وسایلتان میتوانید از این کارتن ها استفاده کنید. این کارتن ها به شکل مکعب مربع است و تولید میشوند. برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان این کارت مناسبی است. هم محکم است و هم مقاوم است. این کارتن ها همه منظوره هستند و برای اثاثیه منزل متوسط و بیشتر برای بشته بندی  کالا ها  سنگین کاربرد دارند.
  • کارتن مناسب وسایل حساس و شکستنی : این کارتن ها محکمی است. میتوانید با یکسری برچسب به نشانه ی این که این کارتن شامل وسایل حساس است این را نمایان کنید.
  • کارتن های زون : این کارتن ها برای اشیا شکستنی متوسط و بزرگ کاربری است. برای وسایل اداری کتاب ها و اوراق اداری میتوانید از این نوع کارتن استفاده کنید. بیشتر برای حمل وسایل بانکداری ها و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد.

آیا کارتن موزی برای وسایل سنگین مناسب است؟

بله بریا وسایل سنگین هم کاربرد دارذ

کارتن مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

از باربرثی های معتبر میتوانید بخرید.

در بسته بندی از چه تجهیزاتی کمک بگیریم؟

از چسب و پلاستیک های حبابدار انواع کارتن ها.